W celu przystąpienia do Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego należy :

  1. Pobrać, wydrukować, wypełnić wniosek o członkostwo w PTH ( poniżej)
  2. Wydrukowany, wypełniony i podpisany wniosek wysyłamy na adres mailowy :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Należy się zarejestrować na stronie PTH ( po lewej stronie) celem otrzymywania mailem aktualnych informacji z PTH.Po rejestracji na stronie należy poczekać na akceptację       konta przez administratora strony oraz wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informację o założonym koncie na stronie.Rejestracja na stronie nie jest równoznaczna z   członkostwem w PTH i służy wyłącznie do otrzymywania informacji ze strony PTH.
  4. Złożenie wniosku i wpłata członkowska jest potwierdzeniem. W wyjątkowych przypadkach odmowy członkowstwa zarząd natychmiast poinformuje o tym i wpłata zostanie zwrócona w całości.
  5. Brak wpłaty członkoskiej do 30.05 w danym roku kalendarzowym powoduje brak członkostwa do 30.05 roku następnego. Nie dotyczy nowych członków towarzystwa.
  6. Wpłata po 30.05 w danym roku kalendarzowym przekazana zostaje na rok następny.

Do pobrania :

Wniosek o członkostwo w PTH 

Statut Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego 

Ustalono składkę w wysokości 100 zł 

Dane do wpłaty i numer konta:

Polskie Towarzystwo Hirudologiczne, Tarnowiec 96, Zawonia 55-106

nr konta : PKO BP 05102052970000180201678945

tytuł wpłaty: składka członkowska

Początek strony